Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Środa Popielcowa 2020. W Lublinie rozpoczął się Wielki Post [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2020 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Czy Szanowna Redakcja mogłaby dotrzeć do przykładowego menu w dowolnej parafii, albo w kurii, sprzed Wielkiego Postu i w czasie postu?  Wszak najlepsze efekty daje dobry przykład . . . :)
 Dzis tylko suchy chleb i woda na parafiach i w kurii takze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie rozpoczął się Wielki Post. W Warszawie jeszcze nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"żartować z wiary naszych ojców to niegodne człowieka. Można być bezbożnikiem i cudze wiary mieć za nic, ale wypisywać takie brednie to brak tolerancji i zwykłe chamstwo. " Oczywiście !!! "Kulturę" widać w powyższych wpisach - "odważni" jak ich nie widać. Słabe to.
 Wyluzuj człeniu. Trochę dystansu .Bóg na pewno też się śmieje z tego co ten człowiek narobił z wiarą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żartować z wiary naszych ojców to niegodne człowieka. Można być bezbożnikiem i cudze wiary mieć za nic, ale wypisywać takie brednie to brak tolerancji i zwykłe chamstwo.
Nawet nie wiesz jak bardzo Polacy byli tolerancyjni, ale te czasy dla pedofilów i biznesmenów właśnie się kończą. Kiedy nie ma pieniędzy na podstawową opiekę zdrowotną, dzieici umierają bo nie ma pieniędzy na leki, a wydaje się miliony na bezyluba z Torunia i inne konkordaty.
 Choćbyście 100% budżetu przeznaczyli na zdrowie a sami padli z głodu to i tak biednych, chorych, niedoleczonych i umierających ZAWSZE mieć będziecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj tradycyjnie goloneczka w piwie i wodeczka;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uhuhu widzę sama młodzież na zdjęciach :) Coś się sukienkowym średnia wieku zawyża jeżeli chodzi o klientów. Bardzo dobrze niech jeszcze powymierają obecne mohery i skończy się działanie tejże instytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uhuhu widzę sama młodzież na zdjęciach :) Coś się sukienkowym średnia wieku zawyża jeżeli chodzi o klientów. Bardzo dobrze niech jeszcze powymierają obecne mohery i skończy się działanie tejże instytuacji
A wtedy już tylko sex&drugs&rock`n`roll&lgbt&ktowiecojeszcze... i "leming" przyszłości gotowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow. Idę na obiad. Dzisiaj golonka.
U mnie schabowe
 Ja właśnie wróciłem z tradycyjnej staropolskiej kiełbaski z grilla :) Pycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiara 'naszych' ojców - gusła zabobon amulety ciemnota i średniowiecze i tak jest do dziś u dzieci tych ojców niestety nadal w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraje, które odchodzą od Boga witają się z plagami, jako pierwsze! To było zapisane w Biblii i słowa się właśnie wypełniają! Polska nie ma ani jednego przypadku, w Chrystusie silna, w Matce Bożej zawierzona i w różańcu umocniona przetrwa plagę, jako Naród Wybrany, dostąpi światła niebieskiego i wyprowadzi ludzkość z zepsucia i relatywizmu moralnego zepsutej Europy, upadku naszej cywilizacji zagubionej we wrogich ideologiach od wartości kościoła i przykazań bożych! Gwarancja pokonania wirusa jest obecnie panujący większościowy i demokratycznie wybrany rząd mężów stanu i obecny prezydent! Ojcowie Kościoła oraz wierny lud, który nie musi czuć się zagrożony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraje, które odchodzą od Boga witają się z plagami, jako pierwsze! To było zapisane w Biblii i słowa się właśnie wypełniają! Polska nie ma ani jednego przypadku, w Chrystusie silna, w Matce Bożej zawierzona i w różańcu umocniona przetrwa plagę, jako Naród Wybrany, dostąpi światła niebieskiego i wyprowadzi ludzkość z zepsucia i relatywizmu moralnego zepsutej Europy, upadku naszej cywilizacji zagubionej we wrogich ideologiach od wartości kościoła i przykazań bożych! Gwarancja pokonania wirusa jest obecnie panujący większościowy i demokratycznie wybrany rząd mężów stanu i obecny prezydent! Ojcowie Kościoła oraz wierny lud, który nie musi czuć się zagrożony...
Ja myślałem, że ty się w głowę uderzyłeś i stąd twoje wpisy. Teraz już wiem, że ty walisz kiepełą w coś twardego codziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow. Idę na obiad. Dzisiaj golonka.
U mnie schabowe
Ja właśnie wróciłem z tradycyjnej staropolskiej kiełbaski z grilla :) Pycha
 A mi skwierczą pierożki z mięskiem na patelni. Mniam mniam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie rozpoczął się Wielki Post.  W Warszawie jeszcze nie?
 W Warszawie jutro, potem w kolejnych miastach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś o 18 tej byłem na mszy świętej w jednym z lubelskich kościółow. W ławce obok siedziała uczennica szkoły średniej i czekając na rozpoczęcie mszy gdzieś smsowala i nie wiem czy to znak czasu czy kwestia wychowania? Piszę o tym bo pierwszy raz coś takiego widziałem w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj tradycyjnie goloneczka w piwie i wodeczka;p
 Cóż. Jak natura poskąpiła intelektu i talentów, to zostaje tylko chwalić się tym, co się zjadło. Dobre i to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na impreze z XI w. to całkiem sie ten relikt wprowadzony przez Urbana trzyma,tylko czemu tak coś ponad 1 tysiąc lat późno? zapomnieli się i wzięli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wyśle tego wielkiego posta i na jaki adres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego przebierańca monstrualnie objedzonego możemy z pewnością dowiedzieć co to post..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Szybki kredyt między osobami od 2000 € - Czas trwania spłaty według wyboru kredytobiorcy - W dowolnym momencie możesz dokonać częściowej lub pełnej przedpłaty - Brak dowodu używania w przypadku pracy, zakupu samochodu lub innego sprzętu - Zatwierdzona instytucja kredytowa przez organ kontroli ostrożnościowej - Pojedynczy kontakt do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę - Płatność szybkiego kredytu w ciągu 48 godzin po ostatecznej akceptacji pliku - Prosta, jasna i odpowiedzialna obsługa SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI Kontaktowy adres e-mail: rainteauolivier1@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...